Květináče na míru

V této sekci nabízíme květináče na míru, složené do různých celků. Navrhneme Vám celé řešení Vaší terasy, předzahrádky nebo jiného prostoru. Jsme schopni vše zrealizovat včetně návrhu, postavení terasy, samozavlažování, obložení a jiné. Rádi navrhujeme terasy včetně různých doplňků, jako jsou květináče, posezení, obložení či realizace kolem grilu.

Po prozkoumání podloží a orientace terasy jsme schopni navrhnout nejlepší řešení a upozornit Vás na úskalí projektu. Rádi používáme české dřeviny, jelikož tady vyrostly a budou se adaptovat nejlépe, ale jsou i cizokrajné dřeviny s výbornou adaptací. Nevyrábíme terasy z plastu nebo z náhražkových materiálů. Prostě je to proti našemu přesvědčení. Používáme ekologické barvy, držíme několik certifikací kvality a férového přístupu k těžbě.

Na-statku.cz| EKO-T.U.R.

Naše řešení je vhodné i pro balkóny a terasy v domech. Máme pro toto vyvinutý systém samozavlažovaní. Pracujeme s rozmístěním, vhodným typem květináčů – dle požadavků klienta. Řešení umíme navrhnout a nakreslit ve 3D. Zároveň máme zkušenosti s výsadbou a jsme Vám schopni dle orientace balkónu navrhnout ideální výsadbu a zavlažovací systém. Květináče vyrábíme v 6 různých stylech a kvalitách a věříme, že si u nás vybere každý.

Na-statku.cz | Květináče

Kontaktujte nás v přiloženém formuláři dole, anebo napište na: zakazky@na-statku.cz Nabídku Vám zdarma zpracujeme, nakreslíme Váš projekt ve 3D a Vy se rozhodnete.

Další kategorií je osvětlení květináčů. Zahrady, terasy a jiné prostory vypadají velmi krásně s použití osvětlení. My nabízíme naše řešení osvětlení se změnou barvy, dálkovým ovladačem, automatickým rozsvěcením a zhasínáním pomocí smrakového čidla a časovače, tlumení světla a jiné. Používáme pouze nejkvalitnější komponenty s dlouhou životností, ochranou proti vlhku, které nebudete muset nikdy měnit nebo reklamovat.