Vybavení prodejen

VYBAVENÍ PRODEJEN

Specializujeme se na kompletní nábytkové zařízení prodejny. Díky použité technologii mají naše výrobky opravdu dlouhodobou životnost a výjimečnou pevnost. Z masivního dřeva vyrábíme prodejny všech typů (farmářské potraviny, designové oblečení a doplňky, dárkové zboží, kavárny a jiné). Prodejny řešíme kompletně od návrhu až po realizaci. Zabýváme se také výrobou log a návrhu technického řešení pro různé provozy. Realizovali jsme již více jak 200 prodejen a rádi se o naše získané zkušenosti s Vámi podělíme. Nevyrábíme pouze nábytek, ale řešíme s Vámi celý Váš projekt, navrhujeme, radíme a hledáme nejlepší řešení.

Výhodou našich realizací je dostupná cena a originální design prodejny. Tím, že je prodejna dělaná na míru z masivního dřeva získává nezaměnitelnou image, své vlastní detaily, cenovky a řešení na míru.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na 608 771 117, na e-mailu fila@na-statku.cz nebo vyplňte formulář ve spodní části stránky.

FARMÁŘSKÉ PRODEJNY A POTRAVINY

Vyrábíme různé kvality nábytku pro potravinářský průmysl se zaměřením na kvalitní potraviny, zdravou výživu a farmářské výrobky. Vyvinuli jsme koncept kvalitního nábytku složeného z více materiálů, které se logicky i designově doplňují a vytvářejí pocit vysoké kvality prodávaných výrobků. Používáme severský smrk, dubovou a jasanovou spárovku. Nábytek ošetřujeme ekologickými barvami, nebo oleji s atestací pro styk s potravinami.

DESIGNOVÉ PRODEJNY OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

Vyrábíme různé kvality nábytku pro prodejny s oblečením a módními doplňky. Adekvátně jsme vyvinuli koncept kvalitního nábytku složeného z více materiálů, které se logicky i designově doplňují a vytvářejí pocit vysoké kvality prodávaných výrobků. Používáme severský smrk, dubovou a jasanovou spárovku. Jsme Vám schopni nabídnout jakoukoli barevnou kombinaci, navrhnout barevné i logické řešení a tím podtrhnout kvalitu prodávaných výrobků.

DÁRKOVÉ PRODEJNY, PRODEJNY KNIH, KAVÁRNY/CUKRÁRNY

Dárkové prodejny, kavárničky, cukrárny, prodejny pro mazlíčky jsou ideální variantou pro masivní dřevo. Vyrábíme různé kvality nábytku pro tyto prodejny. Adekvátně k tomu jsme vyvinuli koncept kvalitního nábytku složeného z více materiálů, které se logicky i designově doplňují a vytvářejí pocit vysoké kvality prodávaných výrobků. Používáme severský smrk, dubovou a jasanovou spárovku. Nábytek ošetřujeme ekologickými barvami.

PEKÁRNY, KAVÁRNY

Spojení čerstvého chleba, vůně dřeva, kávy, zákusků, chlebíčků a masivního designu opravdového dřeva je více, než daná. Propojení těchto výrobků s dřevem nám přijde přirozené, až pomalu jediné možné. Provoňte svoji prodejnu vůní dřeva a nalaďte tak své zákazníky na opravdový zážitek. Spojte kvalitu výrobku a vybavení. Na pulty používáme pouze dubový masiv pro svoji odolnost a krásu.

BISTRA a CUKRÁRNY

Design masivního dřeva je také vhodný pro čerstvé zákusky a kvalitní čerstvé potraviny. Nabízíme kombinaci masivní spárovky v moderním designu, nebo v romantickém provance provedení. Osvětlení prodejny podtrhne, jak kvalitu a desing výrobku, tak vzhled celé prodejny. Moderní design vychází z minimalistického kubistického stylu pojmenovaného PICCASO M.

RECEPCE a PRODEJNY SUVENÝRU

Vyrábíme prodejny na různé typy produktů a zaměření. Pro lyžařské centrum jsme navrhli v barvách sněhu a modré oblohy prodejnu suvenýrů a půjčovnu vybavení. Kombinace sportovní aktivity, umístění na horách a masivního nábytku nám přijde logické. Barevná kombinace, osvětlení se změnou barvy a intenzity pěkně podtrhuje design nábytku. U každého projektu vyrábíme speciální stojany podle potřeby produktu na míru.

PRODEJNÍ A PREZENTAČNÍ STÁNKY, PRODEJNÍ REGÁLY

Vyrábíme prezentační a prodejní stánky, výstavní plochy, prodejní a propagační regály. Vyrábíme z masivního dřeva, nebo v kombinaci dřevo/kov. Jsme schopni navrhnout a vyladit Váš koncept prezentace tak, abychom vyřešili různé úskalí prodeje. Ať už jde o jednoduché složení stánku, jeho bezpečnost, nebo minimalizace převozní velikosti a váhy.
Základem projektu je vysoká variabilita nábytku, přírodní vzhled a vůně dřeva. Díky našich zkušeností, Vám jsme schopni poradit – na jaký druh výrobku zvolit, daný typ nábytku, nebo jaký doplněk použít, aby se Vašim zákazníkům dobře nakupovalo a prodejna byla přehledná.

VINOTÉKY

Dárkové prodejny, kavárničky, cukrárny, prodejny pro mazlíčky jsou ideální variantou pro masivní dřevo. Vyrábíme různé kvality nábytku pro tyto prodejny. Adekvátně k tomu jsme vyvinuli koncept kvalitního nábytku složeného z více materiálů, které se logicky i designově doplňují a vytvářejí pocit vysoké kvality prodávaných výrobků. Používáme severský smrk, dubovou a jasanovou spárovku. Nábytek ošetřujeme ekologickými barvami.

NÁBYTEK ze STARÝCH TRÁMU a DESEK

Prodejny tradičních výrobků s duší, horské restaurace, prodejny suvenýrů, nebo ekologické prodejny se mohou pyšnit výbavou ze starých, až 150let starých trámů. Vyrábíme rádi tyto prodejny ze dřeva, které by jinak bylo spáleno, nebo by skončilo někde na skládce a dáváme mu novou duši. Preparujeme staré trámy, odstraníme staré kotvy, hřeby a vyrábíme z něho krásný nábytek s duší.

LOGA

Vyrobíme pro Váš projekt logo v 2D, 3D , vygravírujeme, vypálíme, natiskneme, nebo vyfrézujeme do dřeva. Vyrábíme loga sloužící jako vývěsní štíty, označení prodejen a výrobků, cenovky, nebo malé loga jako označení nábytku.
Vývěsní štíty vyrábíme v kombinaci různých materiálů. Velmi rádi používáme LED světla na jejich osvětlení. Logo jakékoli složitosti, nebo kombinaci barev pro nás není problém. Máme rádi výzvy.

DOPLŇKY a CENOVKY

Doladíme Váš koncept o takové detaily jako jsou cenovky, popisky produktů, zakonné informace a dáme všemu logiku a řád. Je velmi důležité v konceptu mít vyladěn každy detail. Nechte to na nás, pomůžeme Vám.
Každý detail na prodejně je důležitý, výška umístění, světlo, detaily jako cenovky a popisky ,kvalita vystavení, hudba a mnoho dalšího. Koncept úspěšné prodejny je pak mozaikou správně sladěných detailů, kde jedna věc musí ladit s druhou. I toto , díky našich zkušeností jsme s Vámi schopni vyladit. Zeptejte se.

3D NÁVRHY

Na přání můžeme vytvořit i 3D vizualizaci Vašeho projektu. Pokud vytváříte nový koncept, nebo upgradujete starý, je dobré si ho projít před realizací v 3D. Zejména technické a logické detaily se tak vyjasní mnohem jednodušeji.
Vše pro Vás připravíme podle měřítka a co nejblíž realitě. V 3D se pak můžou odhalit různé chyby konceptu ještě před realizací.
Například rozměry pro umístění nábytku, popř. barevné kombinace s malbou a mnoho dalšího.
Barevnost projektu je na Vás a pokud je daná výrobcem, jsme schopni koncept vyladit do stejných barev. Pokud nemáte ještě vyladěný koncept barevně, rádi Vám s tím pomůžeme. Pokud již máte na prodejně nějaké jiné kusy nábytku (např. lednice, výklenky, dveře, schody), vše Vám zaměříme a doplníme do 3D projekce. Doplnění finální barvy podlahy, nebo oken je samozřejmostí.

Pošlete nám mail