Pokud máte zájem prodávat naše výrobky, vyrobit prodejní stojany, vybavit prodejnu, vzorkovnu nebo potřebujete jakékoli krabičky k balení Vašich výrobků nebo chcete vyladit pořádné dárkové balení, ozvěte se nám nebo požádejte o VO ceník a nebo nám pošlete podklady pro Váš projekt a my Vám ho rádi naceníme.

Pokud máte zájem prodávat naše výrobky a nakupovat za velkoobchodní ceny , registrujte se na  našem B2B Velkoobchod Stolárna na statku | (velkoobchod-na-statku.cz)

Pokud si nejste jisti technickým řešením, potřebujete poradit s výrobkem nebo prodejnou, obraťte se na nás. Máme v týmu designéra, architekta a víme co a jak by mělo být i díky nekonečnému počtu projektů, které jsme již dokončili. Naší prací není pouze vyrábět, ale hledat s klientem nejlepší řešení tak, aby vyhovovaly jeho potřebám. Díky naší vlastní maloobchodní síti Vám jsme schopni poradit i s dodavateli, běžnými podmínkami na trhu, zákonnými povinnostmi a certifikacemi. Našim cílem je nabízet nejen výrobu, ale komplexní služby.

Ozvěte se nám na fila@na-statku.cz nebo na 608771117 , popř. vyplňte níže připravený formulář.

Podívejte se na náš katalog pro rok 2023 ZDE

PRODEJNÍ STOJANY