DŘEVĚNÉ PRODEJNÍ REGÁLY A STOJANY

Vyrábíme nejrůznější typy dřevěných regálů a stojanů, prodejních stojanů ve velkých sériích nebo regálů do Vaší prodejny nebo domácnosti. Zboží vyrábíme přesně podle vašich požadavků. Výhodou je nízká cena, která se blíží ceně jednorázového papírového prodejního stojanu. Navíc ale nabídne mnohem delší trvanlivost a mimořádnou nosnost.

Pošlete nám Vaše požadavky a nebojte se uvést každý detail. My je obratem zpracujeme, naceníme a navrhneme technické řešení. Běžně doplňujeme stojany o různá loga a marketing dle přání zákazníka. Po vzájemné dohodě se pustíme do výroby. Prodejní stojany pro vás dokážeme vyrobit i levněji v závislosti na požadované životnosti a nosnosti. Vždy umíme najít adekvátní a líbivé řešení. Váš prodejní stojan může být hotov do týdne. Jsme schopni zpracovat kusové objednávky, ale i objednávky ve stovkách kusů.  Stojany nabízíme i v barevném provedení na žádost zákazníka. Nehledáme překážky, nacházíme řešení.

Nepotřebujete dřevěný regál na míru a lákalo by vás hotové řešení?

Podívejte se na naše dřevěné regály skladem:

Přírodní regály | Stolárna na statku s.r.o. (na-statku.cz)               Prodejní regály a stojany | Stolárna na statku s.r.o. (na-statku.cz)