Všechny naše výrobky jsou 100% složené 

ANO – tak to musí být!! Dneska je situace, že díky tomu, aby se ušetřilo na skladování a logistice, začaly se věci, které byly původně vždy v kupě, ale nyní jsou často ve stavu slož si sám. Asi nikdy nezapomenu na to, když mě známý poprosil o pomoc při složení nábytku z IKEA – postel a skříň. Do té doby jsem věřil, že moje celoživotní zkušenosti s výrobou ze dřeva budou jasnou výhodou při montáži. No nebyly. Montáž slibovaná jako chvilková se protáhla na celé odpoledne… a to jsem od fochu… Navíc: upřímně takovou haldu šroubků, vrutů a dalšího spojovacího materiálu pokupě, to se hned tak nevidí

Mimo to, že příště to radši vyrobím sám a bude to rychlejší, jsem si jistý, že naše zákazníky těchto akcí ušetříme. Navíc, takovýto výrobek smontovaný doma má jednoznačně kratší životnost a je taky méně kvalitní z podstaty věci. Naše výrobky jsou celoplošně podlepeny a tlakem lisu spojeny pro delší životnost. Navíc my eliminujeme množství šroubů/vrutů v našich výrobcích na minimum a pokud nějaké použijeme, tak vy je neuvidíte. Vruty jsou ve venkovním prostředí potenciálem problému, díky jejich zreznutí,  anebo potencionálně vytvářejí prostor pro průsak vody. Navíc spoj vrutem je mnohem slabší než celoplošné podlepení voděodolnými lepidly na dřevo. Používáme ty nejlepší na trhu s pevností takovou, že u trhových zkoušek se vždy ulomí materiál okolo, ale ne samotný spoj!!

Toto vše ospravedlňuje cenu od 390 do 990Kč za dopravu po celé ČR a SR dle vzdálenosti , které požadujeme za paletový dovoz větších zakázek , je pro celou akci pouze návrat k normálu a přirozené výrobě, tak jak by to mělo být.