Regály SPECIAL

Bedýnkové regály SPECIAL jsou naším oblíbeným prvkem pro vybavení prodejen a výstavnictví. Regály jsou velmi oblíbené díky svému atraktivnímu a designovému vzhledu připomínající bedýnky. Díky použité technologii mají naše výrobky opravdu dlouhodobou životnost a výjimečnou pevnost. 

Základní barevnou variantou je přírodní provedení fixovaní transparentním olejem. Zvolit si můžete také jakoukoliv barvu, možné jsou i různé barevné kombinace. Dvě bedýnky jsou pak cikcak v základu vždy v jiném libovolném barevném odstínu. Na přání doplníme regál o cenovky, loga anebo jiné informační cedulky a marketingový materiál.

BAREVNÝ ODSTÍN

Vybrat si můžete z 5 barevných provedení regálu. Naší nejprodávanější variantou je přírodní provedení. Barva teak je podobná variantě kaštan, hnědá barva má však u teaku nádech do červena. Mimo našich 5 základních barev vám můžeme regál natřít také barvou dle vašeho individuálního přání. Přírodní provedení je vždy fixováno transparentním přírodním olejem. V přírodním provedení nejlépe vynikne struktura dřeva a přírodní vzhled. Všechny naše výrobky moříme ještě před složením, čímž důkladně ošetřujeme také každý záhyb výrobku.

KONSTRUKCE – STARÉ TRUHLÁŘSKÉ SPOJE

Naším základním přesvědčením je, že některé techniky a postupy již byly vymyšleny a jen díky globalizaci a nárokům na logistiku byly potlačeny, zapomenuty a díky pracnosti se už moc nepoužívají. My to vidíme jinak. Vracíme se zpátky k podstatě věci, do doby, kdy věci měly duši, kdy výrobek nebyl jen krátkodobým potěšením na rok nebo dva.

Nejdůležitější technologií je správný výběr dřeva a jeho následná ochrana. Dřevo je živá struktura a jako taková má mnohá úskalí a pravidla. Musíme tedy vědět jaké dřevo, z jaké části kmene, jakou vlhkost potřebujeme a kdo dřevo připravuje, abychom si byli jisti, že dostaneme prémiovou kvalitu, kterou pro naše výrobky potřebujeme.

Naše výrobky vyrábíme většinou tak, jak se vyrábělo dříve. Příkladem jsou například naše spoje dřeva do dřeva nebo spojení rámů květináčů a záhonů na rozpor a čep v pokosu, čepu a dlabu a potencionálně námi inovovaný spoj pro kolekci GEO. Tento spoj vyžaduje větší operační výrobu, kterou jsme vyladili k dokonalosti. Principem těchto spojení je, že spojení není závislé na síle, kvalitě lepidla, ale drží samo o sobě v drážce a vytváří tak dohromady dokonalý spoj.

VYBAVEN PRODEJNY NA MÍRU

Specializujeme se na kompletní nábytkové zařízení prodejny. Z masivního dřeva vyrábíme prodejny všech typů (farmářské potraviny, designové oblečení a doplňky, dárkové zboží, kavárny a jiné.). Prodejny řešíme kompletně od návrhu až po realizaci. Zabýváme se také výrobou log a návrhu technického řešení pro různé provozy. Realizovali jsme již více než 200 prodejen a rádi se o naše získané zkušenosti s Vámi podělíme. Nevyrábíme pouze nábytek, ale řešíme s Vámi celý Váš projekt, navrhujeme, radíme a hledáme nejlepší řešení.

Výhodou našich realizací je dostupná cena a originální design prodejny. Tím, že je prodejna vyrobená na míru, získává svou nezaměnitelnou image, své vlastní detaily, cenovky a celkové řešení.

OŠETŘENÍ VÝROBKU

Samostatnou kapitolou je pak ošetření dřeva. Použité barvy jsme testovali posledních 10 let, abychom tak našli, co jsme hledali. Používáme naše speciální 4 složkové barvy na bázi přírodních olejů, které jsou pro přírodu neškodné a navíc ochrání výrobek proti všem škůdcům. Jsou také odolné proti UV a vodě. Výsledkem je pak mnohonásobně delší životnost a po 3-5 letech jednoduché oživení barev, které docílíte dalším nátěrem bez jakéhokoliv broušení.