Ploty, obklady, terasy

Vyrábíme a montujeme různé typy plotů na míru z masivního dřeva. Naše ploty jsou navrženy z různých materiálů tak, aby vypadaly skvěle po dlouhé roky a nemuseli jste co 3 roky obnovovat nátěr. Dodáváme je z modřínu, severského modřínu a bez údržby Vám vydrží až 35 let. Plot na zakázku jsme schopni dodat z jakémkoliv materiálu a tvaru. Není plot, který bychom nedokázali vyrobit. Umíme i kombinované ploty se železem, anebo se zděnými sloupky.

Dodáváme obklady ze dřeva  – a to vnější i vnitřní. Umíme Vaše obklady sladit s nábytkem, vytvořit zajímavou stěnu, anebo obložit celý pokoj. Rádi používáme zajímavé dekory a kvalitnější materiály. Navrhujeme celé nábytkové sestavy, vybavení a obklady jsme schopni doladit i k Vašemu nábytku (nebo k našemu). Venkovní obklady montujeme v klasických provedeních – od moderních, až po štítová prkna třeba na Vaši chalupu.

Pokud hledáte firmu na položení terasy – vyberte si naši firmu. Projekt Vám zpracujeme ve 3D. Uvidíte, jak bude vypadat, můžete si vymyslet různé vychytávky a detaily… Terasy montujeme nejraději z klasických českých materiálů, upřednostňujeme modřín nebo sibiřský modřín. Nicméně nebráníme se i jiným cizokrajným variantám, víme, jak které dřevo pracuje a dokážeme podle dispozice navrhnout nejlepší řešení. Sledujeme nejnovější trendy, u práce uvažujeme a dodáváme řešení bez budoucích problémů.

Pošlete nám mail