Nábytkové zařízení prodejen

NÁBYTKOVÉ ZAŘÍZENÍ PRODEJEN

Specializujeme se na kompletní nábytkové zařízení prodejny. Díky použité technologii mají naše výrobky opravdu dlouhodobou životnost a výjimečnou pevnost. Z masivního dřeva vyrábíme prodejny všech typů (farmářské potraviny, designové oblečení a doplňky, dárkové zboží, kavárny a jiné). Prodejny řešíme kompletně od návrhu až po realizaci. Zabýváme se také výrobou log a návrhu technického řešení pro různé provozy. Realizovali jsme již více jak 200 prodejen a rádi se o naše získané zkušenosti s Vámi podělíme. Nevyrábíme pouze nábytek, ale řešíme s Vámi celý Váš projekt, navrhujeme, radíme a hledáme nejlepší řešení.

REGÁLY

PULTY

STOLY

MODULÁRNÍ REGÁLY

BAREVNÝ ODSTÍN

Naší nejprodávanější variantou je přírodní provedení fixované transparentním přírodním olejem. V přírodním provedení nejlépe vynikne struktura dřeva a přírodní vzhled. Všechny naše výrobky ještě před složením moříme, čímž důkladně ošetřujeme také každý záhyb výrobku. Za menší příplatek vám můžeme nábytek nabarvit na Vámi zvolený odstín.

KONSTRUKCE – STARÉ TRUHLÁŘSKÉ SPOJE

Naším základním přesvědčením je, že některé techniky a postupy již byly vymyšleny a jen díky globalizaci a nárokům na logistiku byly potlačeny, zapomenuty a díky pracnosti se už moc nepoužívají. My to vidíme jinak. Vracíme se zpátky k podstatě věci, do doby, kdy věci měly duši, kdy výrobek nebyl jen krátkodobým potěšením na rok nebo dva.

Nejdůležitější technologií je správný výběr dřeva a jeho následná ochrana. Dřevo je živá struktura a jako taková má mnohá úskalí a pravidla. Musíme tedy vědět jaké dřevo, z jaké části kmene, jakou vlhkost potřebujeme a kdo dřevo připravuje, abychom si byli jisti, že dostaneme prémiovou kvalitu, kterou pro naše výrobky potřebujeme.

Naše výrobky vyrábíme většinou tak, jak se vyrábělo dříve. Příkladem jsou například naše spoje dřeva do dřeva nebo spojení rámů květináčů a záhonů na rozpor a čep v pokosu, čepu a dlabu a potencionálně námi inovovaný spoj pro kolekci GEO. Tento spoj vyžaduje větší operační výrobu, kterou jsme vyladili k dokonalosti. Principem těchto spojení je, že spojení není závislé na síle, kvalitě lepidla, ale drží samo o sobě v drážce a vytváří tak dohromady dokonalý spoj.

STYL MASIV MACEK

STYL 100LETÝ TRÁM

VYBAVENÍ VAŠÍ PRODEJNY NA MÍRU

Specializujeme se na kompletní nábytkové zařízení prodejny. Z masivního dřeva vyrábíme prodejny všech typů (farmářské potraviny, designové oblečení a doplňky, dárkové zboží, kavárny a jiné.). Prodejny řešíme kompletně od návrhu až po realizaci. Zabýváme se také výrobou log a návrhu technického řešení pro různé provozy. Realizovali jsme již více než 200 prodejen a rádi se o naše získané zkušenosti s Vámi podělíme. Nevyrábíme pouze nábytek, ale řešíme s Vámi celý Váš projekt, navrhujeme, radíme a hledáme nejlepší řešení.

Výhodou našich realizací je dostupná cena a originální design prodejny. Tím, že je prodejna vyrobená na míru, získává svou nezaměnitelnou image, své vlastní detaily, cenovky a celkové řešení.

LOGA

Vyrobíme Vám pro Váš projekt logo v 2D, 3D. Logo vygravírujeme, vypálíme, natiskneme, nebo vyfrézujeme do dřeva. Vyrábíme loga sloužící jako vývěsní štíty, označení prodejen a výrobků, cenovky, nebo malé loga k označení nábytku.
Vývěsní štíty vyrábíme v kombinaci různých materiálů. Velmi rádi používáme LED světla na jejich osvětlení. Logo jakékoli složitosti, nebo kombinaci barev pro nás není problém. Máme rádi výzvy.

3D NÁVRHY

Na přání Vám můžeme vytvořit i 3D vizualizaci Vašeho projektu. Pokud vytváříte nový koncept, nebo upgradujete starý, je dobré si ho projít před realizací v 3D. Zejména technické a logické detaily se tak vyjasní mnohem jednodušeji.
Vše pro Vás připravíme podle měřítka a co nejblíže skutečné realitě. V 3D  vizualizaci se pak můžou odhalit různé chyby konceptu ještě před samotnou realizací.
Například rozměry pro umístění nábytku, popř. barevné kombinace s malbou a mnoho dalšího.

OŠETŘENÍ VÝROBKU

Samostatnou kapitolou je pak ošetření dřeva. Použité barvy jsme testovali posledních 10 let, abychom tak našli, co jsme hledali. Používáme naše speciální 4 složkové barvy na bázi přírodních olejů, které jsou pro přírodu neškodné a navíc ochrání výrobek proti všem škůdcům. Jsou také odolné proti UV a vodě. Výsledkem je pak mnohonásobně delší životnost a po 3-5 letech jednoduché oživení barev, které docílíte dalším nátěrem bez jakéhokoliv broušení.