Kancelářský nábytek

NÁBYTKOVÉ ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘÍ

Věříme, že kvalitní kancelářský nábytek je důležitou součástí pracovního prostoru, v kterém chcete, aby se vám dobře a pohodově pracovalo. Důležité také je, abyste měli vše, co pro vašipráci potřebujete, vždy pohodlně po ruce. Sami jsme si proto takový nábytek navrhli, vyrobili a rádi bychom se o něj také s vámi podělili.

Náš kancelářský nábytek z masivního dřeva ocení všichni milovníci přírodních materiálů a elegantního designu. Přírodní krása dřeva podpoří ve vaší kanceláři příjemnou a pohodovou atmosféru a stane se doslova její ozdobou. Součástí každé kancelářské sestavy je pracovní stůl a úložný prostor jako šuplíky, skříňky a regály. V naší kolekci nábytku všechny tyto nezbytné prvky najdete.

Díky použité technologii má náš masivní nábytek řádově delší životnost a především pak výjimečnou pevnost. Vybrat si můžete z jednotlivých kusů pro menší a domácí kanceláře, můžeme ale také spolu navrhnout celou vaši kancelář. Specializujeme se na kompletní nábytkové zařízení kanceláří. Projekty řešíme kompletně od návrhu až po realizaci. Na přání vám můžeme vytvořit i 3D vizualizaci vaší kanceláře. Zabýváme se také výrobou log a návrhy technického řešení pro různé provozy. Realizovali jsme již více jak 200 projektů a rádi se s vámi o naše získané zkušenosti podělíme. Nevyrábíme pouze nábytek, ale řešíme s vámi celý projekt, navrhujeme, ladíme a hledáme nejlepší řešení.